08:48 / kategoria: ,

High heels 5th avenueDoborowe towarzystwo, uśmiech, klucze, telefon, ulubiona szminka, zapach = impreza. Jestem przekonana, że te elementy stanowią filar dobrej zabawy, ale czy o czymś nie zapomniałam? Tak! O butach. Wybierając się na spotkanie z przyjaciółmi, wypad do knajpki, wesele tudzież inną uroczystość pamiętajmy o wygodnych butach.. ale czy takie znajdziemy? 
Buty na wszelkie uroczystości rządzą się swoimi prawami - często sięgamy po buty wysokie, w stonowanych kolorach; po takie, które stanowią dopełnienie każdej stylizacji. Czemu by tego nie połączyć? Ja tym razem postawiłam na piękne, beżowe sandałki marki 5th Avenue które są nie tylko efektowne, ale również bardzo wygodne. Buty marki 5th Avenue są bardzo starannie wykonane, z dbałością o każdy detal, dlatego noszenie ich to czysta przyjemność, nawet jeżeli mielibyśmy przetańczyć całą noc. ;) Sandały są na bardzo stabilnym obcasie typu klocek, posiadają zakrycia na pięcie oraz zapięcia wokół kostki. Noga dzięki temu jest na miejscu, nie obsuwa się a wykonanie ze skóry sprawia, że buty są niesamowicie miękkie i komfortowe w noszeniu.


Szykuje się jakaś impreza, szalony wypad za miasto z przyjaciółkami? Zdecydowanie każdy pretekst jest dobry, by zaopatrzyć się w kolejną parę butów, ale niech tym razem będą to buty o klasycznym kroju, niesamowicie wygodne, które zabierzemy ze sobą niemalże na każde wyjście. Dobrze dobrane buty stanowią swoistą wisienkę na torcie i zdecydowanie mogą przesądzić o udanej stylizacji a przede wszystkim - dobrej zabawie. Komfort to podstawa. Polecam rozejrzeć się za modelem 5th Avenue -sandałki dostepne sa tutaj.

SHARE 1 comment

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik