Czasami mniej znaczy więcej, prawda? Kiedyś do pielęgnacji naszej skóry potrzebowaliśmy wielu różnorodnych kosmetyków, a nasze łazienki były wypełnione po brzegi wieloma produktami, gadżetami - każdy służył do czegoś innego, teraz coraz więcej kobiet decyduje się na prostsze rozwiązania, które nie tylko wprowadzają ład, ale równie często bywają wielofunkcyjne. Takim oto rozwiązaniem jest nowy zestaw marki Braun Silk-epil 9 Flex - jest to nowa...jakość depilacji nawet dla tych najbardziej wymagających, tych bardzo wrażliwych. 

Zdecydowanie u mnie do wielu rzeczy brakuje mi cierpliwości i systematyczności, koniecznie muszę nad tym popracować, ale dlaczego by nie skorzystać z produktów, które pomogą nam osiągnąć wymarzone efekty w krótkim czasie? Jestem fanką innowacyjnych rozwiązań, dlatego teżochoczo wzięłam się za testowanie nowego zestawu Braun. Do tej pory do depilacji używałam zwykłej maszynki - szybkie, wygodne a zarazem tanie rozwiązanie, ale czy efekt był satysfakcjonujący? Zdecydowanie nie. Włoski bardzo szybko odrastały, nogi nie były idealnie gładkie a depilacja laserowa nie wchodziła w grę. Na początku skupię się na samym depilatorze marki Braun - z pewnością model ten wyróżnia fakt, iż jest to depilator z w pełni ruchomą głowicą, dzięki czemu mamy pewność, że bez najmniejszego problemu poradzi sobie z napotkanymi nierównościami. Jest w 100% wodoodporny, więc możemy wykonać depilację zarówno na sucho jak i w kąpieli, dodatkowo antypoślizgowa rączka zapewnia większą precyzję oraz ułatwia korzystanie.  Nowa Technologia Micro-Grip pozwala się cieszyć gładkimi nogami przez kilka tygodni bez podrażnień. Technologia usuwa więcej włosków za jednym pociągnięciem sprawiając, że depilacja staje się skuteczniejsza

W skład zestawu wchodzi: depilator z wymiennymi końcówkami - nasadkę do golenia miejsc intymnych, pach, nasadkę trymującą, która  przekształca depilator w trymer i możemy precyzyjnie dociąć włoski na twarzy. Oprócz tego zestaw posiada szczoteczkę do peelingu całego ciała - w prosty sposób możemy pozbyć się martwego naskórka i zyskać bardziej miękką, gładką skórę. 
Do zestawu dołączona jest również szczoteczka do twarzy Braun FaceSpa, która zadba o kondycje naszej skóry twarzy oczyszczając ją za pomocą przystosowanej do tego końcówki a także wykonać możemy również peeling czy też za pomocą gąbeczki nałożyć makijaż. Po dwóch miesiącach używania.. 

zauważyłam, że włoski odrastają o wiele wolniej, teraz po wykonaniu depilacji mogę cieszyć się gładkimi nogami przez blisko 3 tygodnie, później delikatnie są wyczuwalne. Włosków pojawia się zdecydowanie mniej a to dlatego, że depilator usuwa je razem z cebulkami a nie tylko przycina co ma miejsce przy zwykłej maszynce do golenia. Włoski odrastają słabsze, jaśniejsze a depilację mogę wykonywać raz na trzy tygodnie -  oszczędność czasu bardzo duża!


Jak to się ma do bólu? 
Każda osoba z którą rozmawiałam o depilatorze mówiła, że nie używała nigdy bo boi się bólu. Ja również tak postrzegałam ten sprzęt, a przecież nie jestem fanką zadawania sobie bólu 'bo tak'. Wyrywanie włosków pęsetą boli a co dopiero takim sprzętem, tyle włosów na raz.. o zgrozo! Bałam się pierwszego podejścia, ale jak już uruchomiłam depilator to nie było odwrotu. Dziwne uczucie. Ciężko nazwać to bólem, dla mnie bardziej był to dyskomfort i odczucie wcześniej nieznane niemniej po paru minutach już się przyzwyczaiłam. Za drugim razem było już zdecydowanie lepiej a za trzecim dyskomfortu nie odczuwałam. ;) 


Odkąd jestem w posiadaniu tego zestawu to śmiało mogę napisać, że dołączyłam do grona fanek depilatorów. Wiem, że jest do dosyć duży jednorazowy wydatek, ale zyskujemy przy tym czas, lepszy wygląd skóry a także sprzęt do oczyszczania naszej buzi. Często można dorwać zestawy na promocji więc wychodzą korzystniej, albo można napisać list do Świętego Mikołaja (jak się było grzecznym oczywiście ;)). 

SHARE 1 comment

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

  1. Ja mam poprzednią wersję tego depilatora. Super się sprawdza. Próbowałam tylko na nogach, bo pachy to dla mnie za duży dyskomfort.

    OdpowiedzUsuń

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik