Zdecydowanie dobór odpowiedniego obuwia to połowa sukcesu a zarazem jest to inwestycja na przyszłość dla naszych stóp.. 
Niegdyś kojarzyły się wyłącznie ze sportem, teraz stanowią nieodzowny element wielu stylizacji. Jeżeli poszukujemy butów typowo na spacery, przejażdżki rowerowe..
Niegdyś kojarzyły się wyłącznie ze sportem, teraz stanowią nieodzowny element wielu stylizacji. Jeżeli poszukujemy butów typowo na spacery, przejażdżki rowerowe, to zdecydowanie warto rozejrzeć się za asortymentem marki Fila, która produkuje nie tylko obuwie typowo sportowe, ale także idealne do noszenia na co dzień. Buty na rower, wiosenne spacery, letnie wycieczki powinny być wygodne, lekkie, przewiewne, dopasowane - to te najważniejsze czynniki, które nami kierują przy wyborze obuwia. Model ze zdjęcia nie tylko pięknie się prezentuje, ale również stanowi gwarancję wygody.

Podczas wycieczki rowerowej spisują się idealnie. Są praktycznie niewyczuwalne na stopie oraz oddychające. Do tych pięknych różowych sneakersów dobrałam szare dresy oraz bluzę kangurkę, która kolorystycznie idealnie się komponuje z butami. Zdjęć tego dnia nie planowałam, wyszły totalnie spontanicznie ale pomyślałam, że dawno nie było u mnie takiej sportowej, lifestylowej wersji, więc czemu by nie nadrobić materiału i nie wykorzystać.. ?! ;)
Buty Fila - Deichmann

Jedno jest pewne - niezależnie od tego na jaki model i kolor sneakersów postawisz będziesz mógł/mogła cieszyć się wygodą każdego dnia. ;)
SHARE 1 comment

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik