Kilkanaście dni temu pożegnaliśmy stary, 2019 rok a wraz z nim wszelkie nieporozumienia, żale, złe chwile i z czystą kartą weszliśmy w 2020. Nowy rok oznacza 365 nowych dni, możliwości, wyzwań. Jest to dobry czas na poszukiwanie nowych inspiracji, wdrażanie nowych pomysłów, uczenie się, rozwijanie swoich pasji. 

BOTKI 5TH AVENUE

Jeżeli chcecie kroczyć w wygodnych, ciepłych a zarazem porządnie wykonanych butach, to taką możliwość daje nam model butów marki 5TH AVENUE.Model ten został wzbogacony w system stressless. To nie tylko fajna nazwa, ale przede wszystkim niewyobrażalny komfort, ponieważ zostały zastosowane elastyczne podeszwy oraz skórzane wkładki, które powodują, że chodzenie w tych butach jest niesamowitą przyjemnością a stopy nie odczuwają dyskomfortu nawet po kilkugodzinnej wyprawie w góry. Polecam przymierzyć. ;) 
CEKINOWA SPÓDNICA 


Sylwestrowa noc minęła bardzo szybko i zapewne część z Was tego wieczoru postawiła na przepiękne kreacje niczym z czerwonego dywanu, więc jeżeli tak jak ja lubicie błyskotki to zachęcam do przemycenia świecidełek do klasycznych stylizacji na co dzień. W końcu karnawał dalej trwa a pięknie połyskujące cekiny nie są zarezerwowane wyłącznie na imprezę. Dzisiejsza moda rządzi się swoimi prawami. :) Błyszcząca spódnica została okrzyknięta nowym, modowym strzałem w dziesiątkę, nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet po nie sięga w ostatnim czasie. Jest to bardzo efektowny model, który wzbogaci każdą stylizację i nada jej swoistego charakteru, dlatego też mając taką w swojej kolekcji postanowiłam zestawić z prostymi elementami, by była ona jedyną rzeczą wyróżniającą się. Bardzo dobrze cekiny prezentują się w tak zwanym total looku, czyli np. czarne cekiny od góry do dołu i minimalistyczne dodatki.

SHARE 1 comment

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

  1. Piękna stylizacja, ta spódnica świetnie ją ożywia ♥
    Buziaki,
    Patrycja
    http://ysiakova.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik