19:45 / kategoria: ,

Autumn boho style


Choć do typowego stylu boho tej stylizacji wiele brakuje, to pozwoliłam sobie tak nazwać jesienną stylizację, ponieważ styl ten nie charakteryzują tylko konkretne typy ubrań, lecz za tym kryje się zdecydowanie więcej - kobiecość, lekkość, subtelność. Na taką stylizacje tym razem postawiłam - zwiewna, biała spódniczka z dodatkiem falban, koronek; ponadczasowa jeansowa kurtka oraz kapelusz, który jest idealnym dodatkiem, dopełniającym stylizację.  
Jak już mamy od kilku dni kalendarzową jesień, nadszedł też czas na oficjalne przeproszenie się z jesiennymi swetrami, sukienkami, cieplejszym okryciem, butami. Jesień oprócz pięknej feerii barw kojarzy mi się z szerokim wyborem obuwia - wszelkiego rodzaju botki, sztyblety, kalosze stale goszczą w mojej jesiennej garderobie. Stanowią ciekawy, często bazowy element podkreślający stylizacje. Pozostając dalej w klimacie boho  nie mogło w tej stylizacji zabraknąć workerów.

Już w latach 80 były elementem miejskich stylizacji. Z racji tej, że pogoda jesienią bywa kapryśna - jednego dnia deszczowa, innego słoneczna dlatego jesienią niesamowicie ważne jest dopasowanie butów odpowiednich do zmiennych warunków. Workery zdają się być idealne - często ocieplane, wysokie, niesamowicie wygodne i łatwe są w łączeniu z różnymi stylizacjami. Do lekkiej stylizacji jaką dzisiaj Wam pokazuję tego typu cięższe buty sprawdzają się idealnie, dodają kontrastu oraz nadają charakteru.


Kurtka jeansowa - Szachownica
Spódniczka - Second Hand
Buty - Deichmann

Do następnego!

SHARE 1 comment

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik