19:34 / kategoria: ,

white summer dressWitajcie kochani! ;)

Zdecydowanie brakuje mi tych gorących, typowo letnich dni. Ja zdecydowanie należę do osób ciepłolubnych, więc kiedy tylko zbliżają się bardzo ciepłe, upalne dni - na samą myśl zmienia mi się nastawienie i uśmiech na twarzy pojawia się już od samego rana. Uwielbiam wtedy wstawać bardzo wcześnie, by móc wycisnąć z dnia jak najwięcej.
Przez ostatnie dwa tygodnie słońce postanowiło zrobić nam psikusa i póki co nie rozpieszcza nas tak samo, jak na początku lipca. A garderoba czeka! ;)  Uwielbiam latem nosić wszelkie zwiewne sukienki, zarówno krótkie jak i maxi, kombinować z dodatkami, butami. Co roku staram się zmieniać pod tym kątem garderobę, by móc eksperymentować z kolorami, fasonami i zakładać takie motywy, takie kroje, co do których nie miałam wcześniej przekonania. A kiedy szaleć jak nie latem? Mam nadzieję, że za kilka dni wrócą upały i będę mogła się rozkoszować się długimi spacerami, ciepłymi wieczorami, wykorzystać wszystkie elementy garderoby, które zagościły u mnie z myślą o letnich wojażach..
Co do stylizacji - dzisiaj iście biało! Bardzo lubię ten kolor, zwłaszcza latem, ponieważ pięknie podkreśla opaleniznę.  Całość skomponowałam w taki sposób, że jak teraz patrzę na stylizację to zdecydowanie kojarzy mi się z typowo greckimi wakacjami. Sukienka jak i torebka pochodzą ze sklepu Szachownica. Dodatkowo postawiłam na buty marki KazarStudio, z którą wcześniej nie miałam styczności - ale buty okazały się bardzo wygodne. Na żywo sandałki wyglądają przepięknie a troczki, frędzle i sznurek sprawia, że mam ochotę zapakować plecak i wyruszyć na kilkugodzinną wyprawę. ;)

Do następnego ;) !SHARE 0 comments

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik