09:24 / kategoria: ,

Alkohol na prezentJestem przekonana, że na pewno nie jeden raz miałaś dylemat jaki prezent podarować drugiej osobie na przykład na urodziny, imieniny, rocznicę, czy też tak po prostu bez okazji by sprawić jej radość. Często prezenty typu książki, perfumy, kosmetyki mogą okazać się problematyczne i istnieje ryzyko, że po prostu nie trafimy w gust osoby obdarowanej bądź ten prezent nie zostanie wykorzystany. 
Podobnie jest z kartami podarunkowymi - ktoś na pewno się ucieszy, bo będzie mógł sobie kupić co chce, owszem, aczkolwiek może też przejść tej osobie przez myśl to, że poszliśmy na łatwiznę wybierając tego typu prezent.Ja jestem zdecydowanie zwolenniczką prezentów personalizowanych, przeze mnie wykonanych bądź po prostu idealnie dopasowanych do tej osoby, której chcę sprawić uśmiech na twarzy. Tutaj z pomocą przychodzi Alkohol na prezent. Jest to bowiem bardzo długa tradycja, bowiem już od dawien dawna wręczamy sobie wzajemnie przeróżne alkohole na prezent by też móc wspólnie go spożywać na imprezach, bądź poczekać z jego otwarciem na wygodny dla nas moment. ;) Choć wydawać by się mogło, że podarowanie alkoholu jest czymś prostym, to równie dla takich osób jak ja, które się na tym nie znają może okazać się problematyczne, dlatego warto też wiedzieć jakie trunki dana osoba preferuje. ;) Przez sklep Alkohol na prezent ja zostałam obdarowana musującym winem w przepięknym kolorze rosegold. Personalizowana etykieta sprawia, że aż miło obchodzi się kolejne urodziny wiedząc, że było to przygotowane wyłącznie dla mnie. 


Ten przepięknie spersonalizowany oraz zapakowany podarunek znajdziecie w sklepie Alkohol na prezent - do wyboru szeroki asotyment alkoholi  (prosecco, jack daniels) jak i etykiet na przeróżne okazje.


SHARE 0 comments

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik