18:50 / kategoria: ,

fake fur jacket


 Witajcie kochani! 


Nie myśl o tym, jak długą drogę masz przed sobą. Nie mierz odległości między startem a metą. Takie rachuby powstrzymają cię przed zrobieniem następnego małego kroczku. Jeśli chcesz zrzucić 20 kilogramów, zamawiasz sałatkę zamiast frytek. Jeśli chcesz być lepszym przyjacielem, odbierasz telefon, zamiast go wyciszać. Jeśli chcesz napisać powieść, siadasz i zaczynasz od jednego akapitu. Boimy się poważnych zmian, ale zazwyczaj mamy dość odwagi, żeby zrobić następny, właściwy krok. Jeden nie-wielki krok, a potem kolejny. To wystarczy, żeby wychować dziecko, zdobyć dyplom, napisać książkę, spełnić swoje najśmielsze marzenia. Jaki powinien być Twój następny, właściwy krok? Nieważne, o co chodzi – po prostu zrób to.

- na ten cytat natknęłam się ostatnio podczas czytania książki i pomyślałam, że idealnie oddaje on to z czym zmaga się tak wielu z nas. Zwłaszcza styczeń jest taki miesiącem postanowień, robienia wielkich rzeczy, podjęcia wielu działań czy chociażby podjęcia tego nie-wielkiego kroku. I tego zwyczajnie Tobie, kimkolwiek jesteś, zwyczajnie życzę. Odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi. Pamiętaj, by strach przed działaniem nigdy nie wykluczył Cię z dalszej gry..  i już wygrałeś.
 Jeżeli chodzi natomiast o zdjęcia z dzisiejszego wpisu i mój strój dnia, to myślę, że na pierwszy rzut idzie sztuczne futerko z H&M, na które się skusiłam z czystej ciekawości oraz chęci eksperymentowania. W 90% tego typu okryciach czuje się niczym Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej.   Nie da się również ukryć tego, że futrzane okrycia wierzchnie często widywałam na ulicach, które zestawione w niewłaściwy sposób wyglądały zwyczajnie wulgarnie, co mnie zniechęciło na wiele, wiele lat. Oczywistością jest dla mnie, że futra prawdziwego nie brałam w ogóle pod uwagę, bo uważam, że piękne futra noszą brzydcy wewnętrznie ludzie natomiast te sztuczne, dodatkowo z wyprzedaży za całe 40 zł brałam w ciemno. Mam nadzieję, że jakoś udało mi się je zestawić, bym nie wyglądała w nim dziwnie, wulgarnie.


Futerko - H&M
Koszula - Stradivarius
Spodnie, torebka - Szachownica
Buty - Deichmann / Graceland

 Do następnego!


SHARE 7 comments

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 1. Łanemu we wszystkim ładnie :D Świetna ta koszula

  OdpowiedzUsuń
 2. To futerko po prostu jest boskie ;) wygladasz jak milion dolarow :) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja uwielbiam futerka i w zimie tylko w nich chodzę bo są oryginalne a ja nie lubię wyglądać jak reszta w tych samych nudnych zimowych kurtkach do tego są bardzo ciepłe. Twoje zestawienie jest naprawdę świetne :)
  https://s-y-l-w-i-a.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mądre słowa ktoś napisał !
  Grunt to dobrze zorganizować się, a znajdzie się czas na wszystko :)

  superowe bucisze ajććć <3
  i te futerka, im częściej widzę, tym bardziej sama mam ochotę sobie takie sprawić :)

  Buziaki :*
  Daria

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna stylizacja :) Futerko jest boskie :)
  Bardzo ładnie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. mega lubię takie stylizacje <3 cudnie wyglądasz <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Coś dla Ciebie, piękna Damo:
  https://allegro.pl/uzytkownik/FPKozuchy/okrycia-wierzchnie-futra-i-kozuchy-76075?rozmiar=34&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict43-fas-1-1-0318
  https://ochnik.com/ona/okrycia-wierzchnie/futra.html
  https://www.osytekfutra.com.pl/
  https://www.futrakaribu.pl/

  OdpowiedzUsuń

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik