Ludzie są fascynujący. Inspirują mnie. W każdym z nas jest coś indywidualnego, zdumiewającego. Człowiek z ogromnym zapałem, niczym biegacz przed najważniejszym w sezonie wyścigu przystępuje do działania, spełnia swoje marzenia, dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów. Każdy z nas może góry przenosić. Wtedy, kiedy czujemy się silni chwytamy wiatr w żagle. Wszystko to trwa, dopóki nie nadejdą niepowodzenia, ciężkie chwile, trudności. Ogarnia nas strach przed działaniem, pojawia się rezygnacja. To takie.. ludzkie.


Ile razy, drogi człowieku powiedziałeś do siebie "już nie mogę", "nie dam rady" ? Idąc za powiedzeniem: sukces ma wielu ojców, a porażka ani jednego. Tak niestety jest. Ludziom potrzebny jest pewien stelaż, brakuje kręgosłupa, który wiąże się ze stałością, stabilnością. Brakuje kręgosłupa w postaci wiary w siebie, w swoje możliwości. Ty nie dasz rady? Ty?! 

Są tacy, u których stelaż się skruszył od wrogości, zawiści, chamstwa innych osób. Są tacy, którym kręgosłup pod wpływem ciężaru życia po prostu się złamał. Takim ludziom, drogi człowieku trzeba pomóc, bo każdemu z nas niejednokrotnie ugięły się nogi i padliśmy na kolana. Potrzebny jest nam kręgosłup, wiara w siebie, wiara w to, że wszystko co czynimy ma sens. Byśmy potrafili znosić trudy, szli z podniesioną głową, a na teksty innych osób: "nie dasz rady" - mówili "no to patrz!" :)


   Bluza - TUTAJ! || Spodnie - NN || Buty - TUTAJ!
   Torebka -TUTAJ! || Zegarek - NN

__________________________________________________

PRZYPOMINAM O ROZDANIU!

SHARE 16 comments

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 1. Chciałam sobie kupić tą bluzę kiedyś ;) teraz wiem, ze jest bardzo fajna, ale nie tylko stylizacja, to co napisałaś też <3 Magiczne...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bluza się bardzo fajnie prezentuje. Jest stosunkowo cienka, ale pasuje do wielu stylizacji. :)

   Usuń
 2. Piękny post i piękna Ty <3
  www.llealicious.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajny zestaw, szczególnie podobaja mi się te poszarpane spodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny zestaw! Spodnie są świetne!
  Jesteś bardzo piękna! :)

  http://moooneykills.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Mądrze piszesz , zgadzam sie z Tobą że bardzo czesto niepowodzenia nas zniechęcają zamiast motywować do bycia lepszym. Świetne spodnie :)
  http://myfirstbloooow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło, że zechciałaś pozostać na chwilę i przeczytać. :)

   Usuń
 6. Piękna bluza, rewelacyjnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy post. Mądrze piszesz.
  Ładnie wyglądasz. Pasuje Ci taki strój :)

  Pozdrawiam
  nada--blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyglądasz świetnie :) i te włosy <3

  OdpowiedzUsuń
 9. zgadzam się w pełni z tobą. Każdy człowiek ma coś w sobie, inspiruje czymś. A dać radę trzeba zawsze. Wyglądasz świetnie i słodko - jak zawsze:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna bluza, bardzo fajnie wyglądasz:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ciekawy wpis. Często brakuje nam empatii. Oceniamy surowo, a przecież tak na prawdę nikt z nas nie wie, co sprawiło że życie danej osoby zeszło na takie, czy inne tory. Ludzie są bardzo różni. Różne mają intencje. Mama nauczyła mnie, żeby być takim człowiekiem, z którym sami bysmy chcieli przebywać. Nawet, jeśli ktoś nas zrani, rozczaruje, wykorzysta nie warto się mścić. Tacy ludzie zazwyczaj zostają sami i czują się samotni.

  OdpowiedzUsuń

Miło będzie, jeżeli pozostawisz ślad w postaci komentarza, obserwacji.

Wszelkie chamskie, obraźliwe komentarze będą kasowane.
PAMIĘTAJ: W INTERNECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY.

© Kwintesencja kobiecości w jednym miejscu.. Paulina Młodzik